Të shtunën dhe të dielën, 1/8 e finales së Kupës së Kosovës
15.02.2017 | 13:47
Është bërë i ditur orari i ndeshjeve të 1/8 së finales së Kupës së Kosovës në futboll. Katër ndeshje zhvillohen të shtunën, kurse katër të tjera të dielën.
Të shtunën, kryendeshja zhvillohet në Drenas ku do të përballen, Ferronikeli dhe Llapi, ndërkaq të dielën veçojmë ndeshjet Vëllaznimi-Prishtina dhe Besa-Drita. 
E shtunë:
Ferronikeli-Llapi (SSK)
Ferizaj-Gjilani (SSK)
Hajvalia-Trepça’89 (SSK)
Drenica-KEK-u
E diel
Vëllaznimi-Prishtina (SSK)
Besa-Drita (SSK)
Liria – Bashkimi (K)
Flamurtari – Trepça
Të gjitha ndeshjet fillojnë në orën 12:30
Email to send to: *
Your name: *
Your E-mail: *